Рішення Національного агентства

Рішення Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої програми «Ведучий програм телебачення»

Національне агентство від 25.06.2024 року своїм рішення підтвердила акредитацію ОП «Ведучий програм телебачення», що пройшла три етапи акредитаційної експертизи: на першому етапі експертна група, у звіті, вирішила акредитувати освітню програму; на другому етапі галузева експертна рада, у висновку, підтвердила рішення експертної групи; третім етапом було позитивне рішення НАЗЯВО.

Дякуємо здобувачам, викладачам, роботодавцям і випускникам, що активно беруть участь у реалізації освітньої програми.

Також важливим і корисним для нашої команди є отримані рекомендації від експертної групи і експертів ГЕР, які ми обов’язково врахуємо в освітньому процесі, аби підсилити нашу ОП.

Кафедра аудіовізуального мистецтва