Підсумкова атестація для випускників Фахового коледжу

Завершена підсумкова атестація для випускників Фахового коледжу.

Підсумкова атестація – це завершальний етап навчання в коледжі. Для випускників це надзвичайно важливий момент, адже вони підтверджують рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних умінь.

Починаючи з 07.06.2024 по 18.06.2024 відповідно графіку складання випускних іспитів у 2023-2024 році, на базі Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» у режимі онлайн здобувачі освіти  продемонстрували високий рівень фахової підготовки,  та успішно пройшли літню підсумкову атестацію, з таких  спеціальностей:  013 Початкова освіта (мова та література(англійська)); 02 2Дизайн (перукарське мистецтво та декоративна косметика); 014 Середня освіта (фізична культура); 241Готельно-ресторанна справа. Такий успіх досягнуто у непростих умовах сьогодення завдяки наполегливій праці студентів, неймовірній підтримці батьків, щоденній кропіткій роботі викладачів.

Впевнені, що здобуття кваліфікації «фахового молодшого бакалавра» для здобувачів стане першим освітнім щаблем у здобутті вищої освіти із обраної спеціальності. Запрошуємо випускників продовжити навчання у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та не зупинятися на досягнутому! Бажаємо  миру, наснаги й успіхів на професійній ниві!

Фаховоий коледж ЛНУ