Державний екзамен у Брянківському фаховому коледжі

24 червня 2024р. відбувся державний екзамен здобувачів освіти спеціальності 022 Дизайн (перукарське мистецтво та декоративна косметика).

Оцінювання кваліфікаційних робіт і професійних компетентностей дипломників проводила Екзаменаційна комісія на чолі з головою Калініченко В.В., викладачем дизайну Фахового коледжу ДЗ «ЛНУ», власницею салону-студії «Валерія» м. Прага. Яка будучи фахівцем, мала можливість оцінити компетенції здобувачів освіти із практичної точки зору.

Комісія відзначила, що до захисту дипломних проєктів дипломники підійшли творчо. Під час власних досліджень з створення нових моделей зачісок були вирішені питання стосовно вибору стилю, аналіз конструкцій сучасних моделей, способи виготовлення пастижерних виробів для доповнення художнього образу, аналіз цін на перукарські послуги, маркетингові дослідження перукарень регіону, обґрунтування заходів з охорони праці на робочому місці та ін.

Цікавими моделями зачісок, які відзначались оригінальністю і творчим підходом, були роботи наступних студентів: Овечкіної Ірини, Кузьміної Ірини, Крилач Анастасії, Любова Андрія.

Заслухавши доповіді майбутніх фахівців, які супроводжувались яскравими презентаціями, відповіді на додаткові запитання та враховуючи якість виконання дипломних проєктів, проявлену самостійність, ініціативу і майстерність здобувачів вищої освіти, екзаменаційна комісія ухвалили рішення про присвоєння випускникам кваліфікації: фахівця з перукарського мистецтва та декоративної косметики.

Вітаємо випускників Брянківського фахового коледжу із успішним захистом творчих робіт та бажаємо подальшого навчання і кар’єрного зросту!

Брянківський фаховий коледж