Засідання кафедри інформаційних технологій та систем

Відбулося засідання кафедри інформаційних технологій та систем.

25 червня відбулося засідання кафедри інформаційних технологій та систем Навчально-наукового інституту математики та інформаційних технологій.

На порядку денному засідання кафедри:

• Про закінчення навчального року;
  • Про особливості використання програмного забезпечення;
  • Про зміни в положенні про організацію освітнього процесу;
  • Про зміни в положенні про організацію і проведення практикиздобувачів вищої освіти;
  • Звіти аспірантів.

Головував на засіданні кафедри Семенов Микола Анатолійович, кандидат педагогічних наук, доцент.

Обговорили закінчення навчального року, охарактеризували спектр ефективного програмного забезпечення та основні принципи організації освітнього процесу в інституті. Особливу увагу при обговоренні приділили на організаційно-методичне забезпечення освітнього процесу та особливості організації та проведення практики здобувачів вищої освіти. По закінченню засідання розглянули звіти аспірантів, які доповіли про участь у конференціях та підготовку статей.

Навчально-науковий інститут математики
та інформаційних технологій