Профорієнтаційний захід з випускниками коледжу

21 червня команда ЛНУ імені Тараса Шевченка провела профорієнтаційну зустріч з випускниками Лубенського медичного фахового коледжу.

Основна мета зустрічі — створення необхідної інформаційної основи для підготовки кожного вступника до свідомого вибору певної професійної діяльності. Адже знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше — не схибити.

Професійна команда ЛНУ імені Тараса Шевченка провела розширену інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо вступу-2024. На початку зустрічі випускникам 4 курсу Лубенського медичного фахового коледжу було представлено презентаційний відео-ролик про структурні підрозділи закладу вищої освіти та їх спеціальності. Відповідальний секретар приймальної комісії університету ознайомила присутніх з умовами вступу та правилами прийому у 2024 році.

Співробітники університету також надали вичерпну інформацію щодо особливостей та форм навчання,  бюджетних місць, наголосили про можливості розкриття своїх здібностей у науковій чи громадській роботі, у спорті чи культурно-масовому житті, можливості для майбутнього розвитку тощо.

Також було проведено письмове анкетування серед випускників, після чого команда Луганського національного університету імені Тараса Шевченка радо дала відповіді на всі запитання, які цікавили майбутніх вступників та були роздані інформаційні буклети про університет і його підрозділи.

Шановні вступники, один з найстаріших і найпотужніших закладів вищої освіти України чекає кожного з вас і гарантує якісну освіту, яка обов’язково приведе до успіху!

Всім бажаємо вдалого та обдуманого вибору своєї майбутньої професії!

Нагадуємо, що саме НАША ОСВІТА – ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ❗️

Сайт Вуза: https://luguniv.edu.ua