Підсумкова атестація в ННІ ПАН

21 червня і Навчально-науковому інституті природничих і аграрних наук завершилася підсумкова атестація здобувачів за освітнім ступенем бакалавр вищої освіти денної та заочної форми навчання.

Атестація проходила у формі письмового іспиту та захисту кваліфікаційних робіт. Письмові іспити відбулися за освітніми програмами спеціальностей інституту – 014.05 «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини», 014.05 «Середня освіта. Хімія», 091 «Біологія» та 201 «Агрономія». Також до захисту були представлені бакалаврські кваліфікаційні роботи за освітніми програмами спеціальностей інституту – 101 «Екологія», 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство».

Головами екзаменаційних комісій були запрошені провідні вчені наукових установ, викладачі закладів вищої освіти, вчителі-методисти закладів середньої освіти: кандидат біологічних наук, професор, завідувач кафедри анатомії і фізіології людини імені проф. Я. Р. Синельникова Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Тетяна КОМІСОВА; кандидат біологічних наук, науковий співробітник відділу геоботаніки та екології Інституту ботаніки імені М. Г. Холодного НАН України Оксана КУЧЕР; кандидат технічних наук, доцент, завідувач лабораторії еколого-токсикологічних досліджень антропогенного впливу на компоненти довкілля та нормування екологічно безпечного природокористування Науково-дослідної установи «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» Наталія ЦАПКО; доктор сільськогосподарських наук, професор, проректор з наукової та інноваційної діяльності Дніпровського державного аграрно-економічного університету МОН України Юрій ТКАЛІЧ; доктор хімічних наук, професор, в.о. завідувача кафедри загальної, органічної та фізичної хімії Національного університету біоресурсів і природокористування України Андрій ГАЛСТЯН.

Презентуючи свої доповіді під час захисту бакалаври доповідали результати своїх досліджень та надавали розгорнуті та ґрунтовні відповіді членам екзаменаційних комісій. Бакалаври, які сьогодні боронять нашу країну від ворога, не зважаючи на перешкоди теж змогли представити свої доповіді та пройти процедуру захисту робіт. Підготовлені доповіді за результатами виконання бакалаврських проєктів викликали зацікавленість та жваве обговорення серед членів комісії. Усі роботи були оцінені позитивно.

Ми щиро дякуємо головам екзаменаційних комісій за участь у підсумковій атестації наших випускників. Бажаємо усім нашим бакалаврам не зупинятись на досягнутому, упевнено прямувати до своєї мети, творчо реалізувати себе у професійній діяльності та бути професіоналами своєї справи!

За матеріалами інституту природничих і аграрних наук