Проведення кваліфікаційних іспитів

Проведення кваліфікаційних іспитів у ВСП „Старобільський фаховий коледж ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”.

Кваліфікаційний іспит – це завершальний етап навчання в коледжі. Для випускників – це надзвичайно важливий момент, адже вони перед членами екзаменаційних комісій повинні підтвердити рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних умінь.

Згідно з навчальними планами і графіком освітнього процесу, проведення кваліфікаційних іспитів у ВСП „Старобільський фаховий коледж ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” відбувалося з 10 по 14 червня. Незважаючи на складну ситуацію в державі, здобувачі освіти  засвоїли лекційний матеріал, відпрацювали всі заплановані семінарські і практичні завдання, пройшли практики та успішно склали сесію.

На початку кожного іспиту із вступною промовою до здобувачів освіти звернулася директорка коледжу, Олена КРУТЬКО, яка побажала успішного складання іспиту та самореалізації у професійній сфері.

Кваліфікаційні іспити склали студенти денної форми навчання за спеціальностями:

• 012 „Дошкільна освіта”;
  • 013 „Початкова освіта (мова та література (англійська))”;
  • 029 „Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”.

Здобувачі освіти показали гарні знання та успішне засвоєння спеціальних освітніх компонентів, що стане надійним фундаментом для подальшої професійної діяльності випускників.

Складання кваліфікаційних іспитів стало завершальним етапом освітнього процесу здобувачів освіти при здобутті ними освітнього ступеня фахового молодшого бакалавру. Вітаємо із позитивними результатами.

Бажаємо Вам успіху в подальшій професійній діяльності!

ВСП „Старобільський фаховий коледж
ДЗ „Луганський національний університет