Форум освітніх лідерів “EdLeaders-2024”

19 червня у м. Долина Івано-Франківської області відбулася одна з найважливіших освітніх подій Долинщини – форум освітніх лідерів “EdLeaders-2024”.

Від Луганського національного університету імені Тараса Шевченка у форумі взяли участь:

• Олена КАРАМАН – ректор Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», доктор педагогічних наук, професор;
  • Ярослава ЮРКІВ – проректор із науково-педагогічної роботи, доктор педагогічних наук, професор;
  • Наталія МАЦАЙ – директор Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», кандидат сільськогосподарських наук, доцент;
  • Віра ПУШКО – заступник директора з соціально-гуманітарної роботи Навчально-наукового інституту педагогіки і психології ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», кандидат філологічних наук, доцент.

Серед спікерів Форуму були заступник міністра освіти і науки України, директорка Українського центру оцінювання якості освіти, очільники управлінь освіти, ректори університетів, підприємці, волонтери.

Мета Форуму – сприяння розвитку освітнього лідерства, переосмислення ролі лідерів і створенню нової моделі лідерства, налагодження співпраці між закладами освіти, оптимізація професійного самовизначення учнів, поширення інноваційних підходів щодо розвитку освітнього менеджменту та покращення якості освіти в Україні.

Після відкриття форуму розпочалася дискусійна платформа «Лідерство в умовах війни: виклики і можливості сьогодення». Крім того були заслухані виступи на важливі теми: «Освітні втрати: як розрізнити, виміряти і подолати» та «Трансформація освіти – управлінські рішення».

Ця унікальна подія об’єднала провідних лідерів та фахівців у сфері освіти для обміну досвідом та обговорення актуальних питань, пропозицій і тенденцій у сучасній освіті. Їх професійний досвід та знання стали цінним внеском у програму заходу. Даний захід також всіляко сприяв вдосконаленню знань та компетентностей щодо адміністрування в галузі освіти на засадах лідерства, налагодженню співпраці між закладами освіти й оптимізації професійного самовизначення здобувачів освіти.

Дякуємо організаторам за можливість долучення до форуму освітніх лідерів “EdLeaders-2024”. Дякуємо за можливість завести нових друзів, надихнутися, подискутувати на освітні теми, згенерувати нові ідеї, викристалізувати і масштабувати їх серед однодумців.

Лідерство, яке змінює – це майбутнє української освіти!

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка