Засідання Вченої ради ННІСГН

19 червня в відбулося чергове і останнє у цьому навчальному році засідання Вченої ради навчально-наукового інституту соціальних і гуманітарних наук.

На засіданнi Вченої ради були розглянуті важливі питання, що стосуються академічного і наукового життя нашого структурного підрозділу.

Першим питанням порядку денного були результати проведення атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Ю. С. Нужна, заступник директора з навчальної роботи, доповіла про високий рівень підготовки студентів, які завершували навчання за такими спеціальностями, як «Середня освіта (Історія)», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Політологія» та «Соціологія». Зазначила, що більшість випускників успішно склали атестаційні екзамени, демонструючи глибокі знання у своїх спеціальностях.

Далі Юлія Сергіївна озвучила результати проходження навчальних і виробничих практик здобувачами освіти за ІІ семестр 2023–2024 навчального року. Вона відзначила, що студенти успішно опанували практичні навички та отримали позитивні відгуки від місць проходження практики, що свідчить про високий рівень їхньої підготовки, не зважаючи на сучасні умови.

А. В. Бадер, директор інституту, виступив з доповіддю про поповнення репозиторію університету науковими і навчально-методичними працями викладачів інституту. Він наголосив на важливості цієї роботи для підвищення наукового потенціалу університету та закликав викладачів продовжувати активну наукову діяльність.

Завідувачі кафедр представили звіти про стан виконання планів роботи кафедр, відзначивши досягнення та виявлені проблеми. Були обговорені шляхи їх вирішення для подальшого ефективного функціонування кафедр та майбутнього проходження акредитацій освітніх програм. Окрім цього на засіданні завідувач кафедри історії та археології, О. В. Набока, презентував відкриття докторантури зі спеціальності 032 «Історія та археологія». Відкриття докторантури стане важливим кроком у розвитку наукової діяльності університету та створить нові можливості для дослідників.

Особливо важливою темою стало обговорення організації ефективної вступної кампанії 2024 року, про що доповів А. В. Бадер. Він наголосив на необхідності залучення нових абітурієнтів та підвищення конкурентоспроможності нашого університету.

Одним із найважливіших питань засідання було затвердження кандидатур на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників, які наказом ректора університету були допущені до участі в конкурсі. Так, шляхом таємного голосування цього разу було завтверджено шість кандидатів на заміщення вакантних посад, із чим ми вітаємо наших колег!

На завершення засідання були підведені підсумки діяльності Вченої ради за 2023–2024 навчальний рік. А. В. Бадер  зазначив ключові досягнення та моменти, що вплинули на розвиток нашого закладу. Висловлюючи вдячність усім членам Вченої ради за їхній вклад, він підкреслив важливість спільної праці та натхнення для подальших успіхів.

Навчально-науковий інституту соціальних і гуманітарних наук