«Job Match»

Студентка  ННІ БМ – учасниця освітньо-карʼєрного заходу «Job Match».

Студентка 1 курсу освітньої програми «Економіка» навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту – Вікторія Борисенко, продовжує приймати активну участь у різноманітних освітніх заходах. Так, з 27 по 31 травня 2024 року, Вікторія була учасницею унікального проєкту від UGEN під назвою «Job Match».

Проєкт надав можливість дізнатися особливості професій, безпосередньо від фахівців різних галузей. Його учасники занурилися в реалії робочого процесу та отримали безцінні знання. Окрім цього, мали змогу в режимі реального часу поспілкувалися з професіоналами, здобувши при цьому навички для свого подальшого професійного розвитку. Загалом у проєкті взяли участь 11 провідних компаній, серед яких: SoftServe, Vodafone, AC Crowe, EY, Farmak, Forvis Mazars, Crowe Erfolg Ukraine LLC, ВАТ Україна, Kernel, Хлібпром, UKRSIBBANK.

Наприкінці проєкту компанії організували 11 розіграшів мерчу для його учасників.

Колектив кафедри економіки і маркетингу щиро вітає Вікторію з вагомими досягненнями і бажає нескінченного потоку прагнень, ідей та мрій !

Навчально-науковий інститут бізнесу і менеджменту