Підсумкова атестація на кафедрі журналістики

Протягом 6 – 12 червня кафедра журналістики НН ІФЖ проводила підсумкову атестацію здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів  спеціальності 061 «Журналістика».

Атестація проходила у формі тестування та захисту кваліфікаційних робіт.

З вітальним словом виступили – голова екзаменаційної комісії Наталія Федотова, кандидат філологічних наук, доцент кафедри маркетингу Національного університету харчових технологій (м. Київ); Вікторія Дмитренко, доктор філологічних наук, професор, директор навчально-наукового інституту філології і журналістики; Ірина Мигович, доктор педагогічних наук, професор, начальник відділу міжнародних зв’язків, директор інституту міжнародної освіти, і члени комісії: Артем Галич, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри журналістики та Олена Кравченко, кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики.

Бакалаври розробили власні проєкти та запропонували ідеї їх просування. Магістри продемонстрували глибокі професійні знання з дисциплін за весь період навчання. Відбувалася жвава дискусія, приємне хвилювання переповнювало всіх учасників заходу. Екзаменаційна комісія високо оцінила творчо-кваліфікаційні роботи студентів та була вражена професійністю здобувачів.

Особливістю цьогорічної підсумкової атестації став блискучий захист магістрів з Китайської народної республіки Яна Мінсюе та Вана Куня. Це перший захист іноземних студентів за всю історію кафедри журналістики.

Не дивлячись на активність ворожої авіації й часті повітряні тривоги, усі випускники презентували дипломні роботи. За результатами захисту найкращими з них визначено:

• Яна Мінсюе «Особливості гендерної проблематики у блогосфері»;
  • Катерини Бібіч «Розробка інформаційного радіопроєкту «Від розлуки до повернення: обличчя української міграції»»;
  • Катерини Рогозян «Розробка оригінал-макету періодичного видання для жінок «Female Passion»».

Голова комісії Наталія Федотова, ознайомила присутніх з рецензіями та відгуками до кожної наукової роботи.

Усі студенти проявили себе як наполегливі, відповідальні майбутні фахівці. Чітко відповідали на поставлені запитання. Рівень компетентностей, знань та умінь випускників, відповідають вимогам освітньої програми.

Після обговорення захищених праць, здобувачам вищої освіти було повідомлено оцінки. Члени комісії висловили щирі побажання випускникам, а бакалаври та магістранти – слова подяки викладачам.

Вітаємо випускників з успішним захистом бакалаврських та магістерських робіт! Бажаємо їм міцного здоров’я, творчої наснаги в інформаційній діяльності, професійних досягнень в ім’я миру та свободи України!

Кафедра журналістики
навчально-наукового інституту філології і журналістики