Інформаційна сесія в ЛНУ

У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (м. Лубни) відбулася інформаційна сесія на тему «Умови подання документів на навчання за державними ваучерами».

Захід провела Валентина Вовк – керівник Центру розвитку кар’єри ЛНУ імені Тараса Шевченка та кар’єрна радниця «Жіночого центру працевлаштування». На сесії вона розповіла присутнім про умови подання документів на навчання за державними ваучерами та відповіла на всі питання, які цікавили слухачок.

Державні ваучери – це чудова можливість отримати безкоштовну або пільгову освіту в Україні.

Загалом ваучер можна використати для навчання за 124 спеціальностями у сферах ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування.

До слова, сума ваучера не може перевищувати 30 280 грн. Якщо вартість навчання дорожча, то різницю доплачує роботодавець або заявник.

Отримати ваучер можуть:

• люди, яким за 45 років;
  • ветерани, учасники бойових дій;
  • з числа внутрішньо переміщених (працездатного віку);
  • люди з інвалідністю або які отримали поранення внаслідок військової агресії, або були в полоні.

Щоб отримати ваучер на навчання, необхідно:

З допомогою ваучера Ви зможете здобути нову спеціальність, підвищити свій професійний рівень, щоб стати більш конкурентними на ринку праці.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка охоплює близько 200 спеціальностей та освітніх програм. Тут отримують освіту всі категорії населення, починаючи із вступу на базі 9 класів і закінчуючи другою освітою в магістратурі. Також є аспірантура і докторантура для підготовки докторів наук та докторів філософії.

Чекаємо на кожного із Вас у нашому університеті!

Сайт ЛНУ: https://luguniv.edu.ua

Е-mail: lnu.priymalnakomisia.27@gmail.com

Телефон приймальної комісії: +38(095)105-60-05

Тільки разом до успіху та перемоги!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка

#Вступ_2024_ЛНУ