Підсумкова державна атестація

Відбулася підсумкова державна атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 052 «Політологія» та 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Здобувачі спеціальностей не тільки підтвердили свої знання, але й продемонстрували готовність до практичної роботи у сферах політики, міжнародних відносин та комунікацій. Департамент міжнародної технічної допомоги високо оцінив їхні вміння та запропонував можливості для професійного зростання.

Особливу увагу заслуговує той факт, що випускники отримали запрошення на працевлаштування від Директора Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації Дениса Вікторовича Денищенка, що свідчить про високий рівень підготовки здобувачів та їхню конкурентоспроможність на ринку праці.

Бажаємо випускникам подальших успіхів у їхніх професійних кар’єрах та реалізації усіх намічених цілей!