ОБОВ’ЯЗКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ЩОДО ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ

Шановні здобувачі освіти університету, пропонуємо вам ознайомитися з обов’язками здобувачів освіти щодо військового обліку.

Військово-облікові документи для вступника

У 2024 році прийом хлопців/чоловіків на навчання до Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» для здобуття першого, другого та третього рівнів вищої освіти здійснюється за умови надання ними одного з таких військово-облікових документів:

• посвідчення про приписку до призовної дільниці (можуть подавати вступники не старші 25 років);
  • військовий квиток;
  • тимчасове посвідчення військовозобов’язаного.

Зверніть увагу!

Перелічені документи мають містити відмітку (штамп/печатку) територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП), де вступник перебуває/перебував на військовому обліку. У документі має бути відмітка саме органу з назвою “ТЦК та СП”, не “військовий комісаріат / військкомат”.

До уваги здобувачів освіти, які є військовозобов’язаними або призовниками:

Здобувачі освіти, військовозобов’язані та призовники, повинні ознайомитися з Правилами військового обліку призовників і військовозобов’язаних. (Постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2024 р. № 1487https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1487-2022-%D0%BF#Text) і незаперечно дотримуватися їх.

Правила військового обліку призовників, війскьковозобов’язаних та резервістів

Зміни, що вносяться до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів