Співпраця з Дослідною станцією лікарських рослин ІАП НААН України

Команда представників ННІ ПАН у рамках укладеної угоди відвідала Дослідну станцію лікарських рослин Інституту агроекології та природокористування НААН України.

Протягом двох років після переміщення ЛНУ імені Тараса Шевченка  на Полтавщину Навчально-науковий інститут природничих і аграрних наук  активно встановлює освітні та наукові контакти з провідними установами нової локації. Однією з перших було підписано угоду про співпрацю з Дослідною станцією лікарських рослин Інституту агроекології та природокористування НААН України.

Результатом співпраці двох установ стало проведення спільних міжнародних конференцій, розробка проєктів, залучення провідних співробітників станції як запрошених лекторів за тематикою відповідно до змісту освітніх компонентів спеціальностей «Екологія», «Агрономія», «Біологія» тощо.

До складу делегацій від університету ввійшли – директор інституту Наталія МАЦАЙ, завідувачка кафедри біології та агрономії Галина ЄВТУШЕНКО, завідувач кафедри СПГ та екології Ірина КРАВЕЦЬ, провідний викладач кафедри біології та агрономії Сергій ЛИТВИНЕНКО. Візит команди інституту до стації розпочався із зустрічі з директором Олексієм УСТИМЕНКО та заступником директора з наукової роботи Людмилою ГЛУЩЕНКО.

Під час зустрічі було обговорено питання подальшої співпраці та визначено спільні плани. Співробітники станції провели екскурсію по території станції – відвідали наукові лабораторії, колекційні посіви та дослідні ділянки тощо.

За інформацією Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук