Захист кваліфікаційних робіт та атестаційні екзамени в НН ІБМ

У НН ІБМ відбулися захисти кваліфікаційних робіт та атестаційні екзамени в здобувачів вищої освіти.

З 10 по 13 червня в НН ІБМ відбулися захисти кваліфікаційних робіт та атестаційні екзамени в здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти.

З вітальним словом до здобувачів вищої освіти й членів екзаменаційних комісій звертався директор інституту, кандидат педагогічних наук, доцент, почесний професор університету – Хмель Валерій Петрович, який побажав майбутнім випускникам плідної роботи та успіху.

Державні іспити склали випускники спеціальностей 051 «Економіка» та 075 «Маркетинг». Роботу екзаменаційної комісії очолив Твердохліб Сергій Борисович, заступник генерального директора з реформування ПрАТ СВФ «Агротон». Під час відповідей на екзаменаційні питання бакалаври запропонували досить багато цікавих рішень та розкрили ряд важливих питань сьогодення.

Успішно було проведено захисти бакалаврських та магістерських робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент». Голова комісії, Ольга Юріївна Чорна, кандидат економічних наук, доцент кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу факультету економіки і управління СНУ ім. В. Даля відзначила достатньо високий рівень знань у здобувачів.

За спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відбувся захист бакалаврських робіт. Комісію очолила Ірина Сілютіна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності СНУ ім. В. Даля.

Гарну кваліфікаційну підготовку та набуті професійні компетентності показали випускники спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Головою атестаційної комісії був Маруженко Дмитро Семенович, кандидат економічних наук, заступник генерального директора представництва «Willis Towers Watson Insurance Broking». Голова комісії та члени екзаменаційної комісії відзначили високий рівень теоретичної та практичної підготовки випускників.

Дякуємо начальниці відділу міжнародних зв’язків, докторці педагогічних наук, професорці, Ірині Вікторівні Мигович, яка допомогла членам атестаційної комісії при захисті магістерських робіт іноземцями.

Після вдалого складання іспитів та захисту бакалаврських і магістерських робіт, кожен випускник нашого інституту незабаром отримає диплом, який дасть їм можливість працевлаштування на посади за спеціальностями, які так потрібні нашій державі!

Шановні випускники навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту, ми щиро вітаємо вас із завершенням навчання. Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому, продовжувати отримувати вищу освіту, розвиватися та стати професіоналами своєї справи і працювати у мирній Україні!

За інформацією навчально-наукового
інституту бізнесу і менеджменту