Відкриття Центру Життєстійкості

У червні 2024 року відбулося урочисте відкриття Цетру Життєстійкості у Лубенській громаді.

Цей проєкт є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що започаткувала Перша леді Олена Зеленська і реалізовується в Лубенській громаді БФ «Карітас Лубни» спільно з Міністерством соціальної політики України.

На відкритті Центру були присутні гості з Міністерства соціальної політики України, представники місцевої влади, головна координаторка проєкту «Життєстійкість», викладачі та студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

До основних заходів, що передбаченні проєктною діяльністю належать:

• консультування та інформування з питань соціального захисту населення;
  • надання психологічної підтримки/допомоги;
  • проведення навчання;
  • організація простору розвитку для дітей та дорослих з елементами арт-терапевтичних засобів, ігрової терапії тощо.

Комплексна послуга може надаватися у таких формах: індивідуальна, сімейна та групова.

Дякуємо за відкриття такого потрібного Центру Життєстійкості у Лубенській громаді, що покликаний допомогти кожному, хто потребує підтримки у часі важкого сьогодення, і запрошуємо всіх відвідати психолога Антона НАЗМІЄВА, доктора філософії, керівника центру “Психологічного відновлення та адаптації”, асистента кафедри психології Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, з метою покращення свого ментального здоров’я. Будь-хто може отримати комплексну послугу соціального та психологічного напрямку.

У наш час дуже важлива психологічна підтримка, спілкування, уміння переключати увагу та знаходити позитив навкруги. Адже життєстійкість, як внутрішній ресурс особистості, дозволяє долати відчай, відчуття безпорадності в складних, стресових ситуаціях; оптимізує потреби людини в підтриманні фізичного, психологічного, соціального здоров’я, установка, яка надає життю цінності та сенсу.

Життєстійкість сьогодні, як ніколи, необхідна для формування стійкої, міцної держави і її світлого та успішного майбутнього.

Центр Життєстійкості діє за адресою:

м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, буд. 26.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9:00 до 18:00.

Телефон для довідок: +380505211046, +380501011745

#КарітасЛубни #CaritasLubny #Ти_як