Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

Викладачі кафедри професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу взяли участь у всеукраїнській науково-практичній конференції.

24 травня 2024 року відбулася друга Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми технологічної та професійної освіти». Захід проводився у онлайн форматі на базі кафедри теорії і методики трудового навчання та технологій Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка.

До роботи конференції долучилися викладачі кафедри професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», зокрема,завідувач кафедри, доцент Віктор Бурдун, доцентка Оксана Абрамова та здобувачі вищої освіти Юлія Ткаченко, Влада Холодова (спеціальність Середня освіта (Трудове навчання та технології)), Валерій Курзін (спеціальність «Професійна освіта  (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)»).

На початку конференції присутніх привітали  проректор із стратегічного планування та наукової роботи Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, доктор педагогічних наук, професор Курач Микола Станіславович та інші.

Присутні заслухали змістовні доповіді на пленарному засіданні та долучилися до обговорення актуальних питань технологічної та професійної освіти.

Дякуємо організаторам конференції за запрошення та співпрацю!

Інформація підготовлена кафедрою
професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу