ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ ТА АСПІРАНТУРИ

Для охочих вступати до магістратури та аспірантури у 2024 році необхідно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника» https://zno.testportal.com.ua/master/login, доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

ОБОВ’ЯЗКОВО! До 17 червня 2024 року з кабінету учасника ЄВІ/ЄФВВ треба завантажити Запрошення на участь в ЄВІ/ЄФВВ!

У день та час, вказані у Запрошенні з’явитись у пункт тестування (за адресою, вказаною у Запрошенні), маючи при собі документ, що посвідчує особу.

Напередодні проведення основної сесії ЄВІ/ЄФВВ потрібно роздрукувати запрошення-перепустку з персонального кабінету.

У визначений час необхідно з’явитись до пункту тестування. При собі мати:

• екзаменаційний листок,
  • запрошення-перепустку;
  • документ, що посвідчує особу (той, що використовувався при реєстрації).

Відсутність будь-якого з перелічених документів унеможливлює доступ до пункту тестування.

Бажаємо усім успіхів!!!