Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти

У НН ІОЗіС відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за освітньої програмою «Спорт» спеціальності  017 «Фізична культура і спорт».

У навчально-науковому інституті охорони здоров’я і спорту відбулась підсумкова атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» денної та заочної форми навчання.

Роботу екзаменаційної комісії очолив Іщенко Юрій Володимирович директор комунальної установи Луганський обласний фізкультурний центр «Олімп».

До складу екзаменаційної (кваліфікаційної) комісії увійшли Дубовой Олександр Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент, директор навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту; Полулященко Тетяна Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент,завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту; Павлюк Олена Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри олімпійського та професійного спорту.

З вітальним словом до присутніх та членів комісії  звернувся директор НН ІОЗіС  Дубовой Олександр Володимирович, який побажав випускникам бакалаврату успіхів на цьому етапі здобуття вищої освіти,  подальшого професійного зростання  та продовжити здобуття вищої освіти за другим магістерським рівнем.

Атестація була проведена у формі екзамену – усного опитування у онлайн форматі за допомогою інтерактивних навчальних застосунків.

Метою підсумкової атестації є оцінювання якості засвоєння освітньої програми, рівня здобутих професійних знань, набутих умінь та навичок, ступеня сформованості системи загальних компетентностей, спеціальних (фахових, предметних) компетентностей спеціальності та програмних результатів навчання, передбачених галузевим стандартом вищої освіти за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт».

Підсумкова атестація є формою перевірки сформованості загальних, фахових компетентностей та професійних результатів навчання.

Після проведення атестації екзаменаційна комісія визначила достатній рівень підготовки бакалаврів спеціальності, набуття ними компетентностей, необхідних під час професійної діяльності у сфері фізичної культури і спорту.

Бажаємо випускникам мирного життя, завжди відкривати для себе нові горизонти можливостей та розуміння важливості мети та наполегливості у досягненні успіху.

Навчально-науковий інститут охорони здоров’я і спорту