Захист випускних кваліфікаційних робіт бакалаврів

На кафедрі професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт бакалаврів.

1 та 3 червня 2024 року на кафедрі професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу Навчально-наукового інституту технологій і торгівлі відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) вищої освіти денної та заочної форм навчання:

• за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа» спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа»
  • за освітньою програмою «Туризм» спеціальність 242 «Туризм»

Кваліфікаційні роботи бакалаврів були присвячені актуальним питанням та практичним проблемам, а також розв’язанню складних спеціалізованих задач у сфері готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Голова екзаменаційної (кваліфікаційної) комісії – Олеся Тарасенко, виконавчий директор Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих організацій та члени комісії  Наталія Бикадорова –  заступник директора ННІ технологій і торгівлі, Олена Каролоп – канд. пед. наук, доцент кафедри професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу, Наталія Гринюк – канд. екон. наук, доц., доцент кафедри професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу, Верес Катерина канд. геогр. наук, доц., доцент кафедри професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу, відзначили актуальність, наукову новизну, практичну спрямованість та якісний зміст випускних кваліфікаційних робіт.

Здобувачі презентували результати наукових досліджень з питань стану та перспектив розвитку екологічного, гастрономічного та енотуризму в світі, Україні та регіонах країни. Представлено результати наукового пошуку з таких актуальних проблем як: розвиток міжнародного туризму в Україні в сучасних умовах, впровадження інноваційних  технологій в готельно-ресторанному бізнесі, управління організацією дозвілля туристів у закладах розміщення, організація обслуговування гостей у туристично-спортивних готелях України, удосконалення методів просування готельних послуг, формування національних готельних мереж, світовий досвід та перспективи розвитку інклюзивного і  безбар’єрного туризму в Україні. В проведених дослідженнях, здобувачі акцентували увагу на розвитку готельно-ресторанного бізнесу, внутрішнього та іноземного туризму в умовах війни та у повоєнний період.

Результати наукових пошуків здобувачів апробовані в І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2023/2024 н.р. з галузі знань «Сфера обслуговування» спеціальностей «Туризм» (9 квітня 2024 р) в ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та опубліковано в збірнику «Науковий пошук молодих дослідників» ДЗ «Луганський національний університет  імені Тараса Шевченка», 2024 р.

Комісія позитивно оцінила оприлюднені бакалаврами освітніх програм «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» результати досліджень та відмітила належний рівень оволодіння загальнонауковими, спеціальними та професійними навичками застосування різних методів обґрунтування наукових результатів теоретичного і практичного характеру, володіння відповідними компетентностями, необхідними для аналізу діяльності суб’єктів туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

Бажаємо нашим випускникам першого (бакалаврського) рівня успішного кар’єрного зростання та досягнення поставлених цілей! Віримо, що професійна діяльність бакалаврів у виконанні складних завдань та викликів, які постали перед готельно-ресторанним та туристичним бізнесом сприятиме спільній перемозі України у війні та її повоєнному відновленню!

Інформацію підготовлено кафедрою професійної  освіти,
ресторанного і туристичного бізнесу