Зустріч інкубатора стартапів “RS-LAB”

5 червня у НН ІМІТ відбулася перша зустріч інкубатора стартапів “RS-LAB”.

“RS-LAB” – це група програмістів, яка складається зі здобувачів освіти нашого університету. Ідея “RS-LAB” полягає у створенні платформи для підтримки та розвитку інноваційних проєктів та стартапів серед здобувачів освіти, надання можливості реалізувати свої ідеї, отримати практичний досвід, співпрацювати з досвідченими менторами.

Метою групи є створення спільноти студентів-програмістів для обміну знаннями та досвідом, організовувати практичні заняття та воркшопи, допомагати один одному з університетськими проєктами та самостійними ініціативами, розвивати навички програмування через реальні проєкти та практичні завдання та співпрацювати з викладачами та професіоналами галузі для отримання цінних порад і рекомендацій.

Основними засадами цього проєкту є: відкритість для всіх здобувачів освіти університету, регулярні зустрічі та заходи, взаємоповага та підтримка в спільній роботі, орієнтація на практичні навички та реальні проєкти, спільна робота над проєктами, можливість обирати напрямки, які цікаві кожному учаснику.

Інкубатор стартапів створено за ініціативою здобувача освіти 1 курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Данила  Рабовлюка  та завідувача кафедри інформаційних технологій та систем Миколи Семенова.

НН ІМІТ