Участь у конференції

Викладачі кафедри філософії та соціології взяли участь у конференції.

Викладачі кафедри філософії та соціології долучились до дискусії під час конференції «Потенційна класика: витіснене, забуте та віднайдене в історії української соціології».

Організатором конференції є Київський національний університет імені Т.Г.Шевченка та Соціологічний часопис. Під час заходу були доповіді про українську наукову діаспору, яка зробила вклад в українську соціологію, про наукові роботи  Драгоманова, Шаповала, Грушевського та ін.

Під час доповіді про М. Грушевського розгорілась жвава дискусія щодо його архівів, які є доступними сучасним науковцям.

Отриманні знання викладачі застосують у своїх курсах з «Історії соціології», «Сучасних соціологічних теоріях» та «Соціології вітчизняної соціології».

Кафедра філософії та соціології