Засідання науково-дискусійного гуртка майбутніх сходознавців

На кафедрі східної філології і перекладу відбулося засідання науково-дискусійного гуртка майбутніх сходознавців «Сходознавчі студії: діалог культур у складні часи»

На травневому засіданні науково-дискусійного гуртка під керівництвом доцента кафедри, к.пед.н. Наталії Федічевої, обговорювалися актуальні питання сходознавства. Учасники засідання представили свої доповіді і презентації, присвячені східним мовам і культурам.

Гарант освітньої програми «Мова і література (японська, англійська)» Малахова Ю.В. виступила із доповіддю та презентацією на тему «Японські фразеологічні одиниці у фокусі лінгвістичних досліджень». Недогибченко Софія, здобувачка освіти 1 курсу освітньої програми «Мова і література (китайська, англійська)» презентувала доповідь на тему «Культурна спадщина китайської кухні: збереження та просування традицій у сучасному світі». Михайлова Дар’я, здобувачка 4 курсу освітньої програми «Переклад (англійська мова та друга іноземна мова (китайська))» ознайомила присутніх із особливостями стародавнього китайського одягу. Назаренко Аліна, здобувачка освіти 3 курсу програми «Мова і література (японська, англійська)», розказала про результати дослідження англомовних фонетичних запозичень у японській мові. Родіонова Софія, здобувачка освіти 3 курсу програми «Мова і література (японська, англійська)» підготувала доповідь на тему «Особливості перекладу ономатопеїчної лексики ґіонґо, ґісейґо та ґітайго на прикладі манги/аніме/ранобе». Запотєєва Валерія, здобувачка освіти 3 курсу програми «Мова і література (китайська, англійська)» ознайомила присутніх із особливостями перекладу китайських маньхуа.

Засідання було дуже плідним і продуктивним, сприяючи обміну знаннями та ідеями між молодими сходознавцями, які спрямували свій науковий пошук на різноманітні аспекти східних мов та культур. Учасники завершили засідання з новими ідеями та готові продовжувати свою наукову роботу у наступному навчальному році.

За інформацією кафедри східної філології і перекладу