Планове засідання травневої вченої ради ННІ ПАН

У Навчально-науковому інституті природничих і аграрних наук відбулося планове засідання травневої вченої ради.

За порядком денним розглядалися питання: 1. Про стан підготовки до підсумкової атестації за освітніми програмами спеціальностей інституту. 2. Про результати проведення практик за освітніми програмами спеціальностей інституту у поточному навчальному році. 3. Різне.

Завідувачі кафедр доповіли про стан підготовки до підсумкової атестації за освітніми програмами спеціальностей кафедр інституту. За результатами доповіді Ольги ГУБСЬКОЇ членами вченої ради підготовку до підсумкової атестації в інституті було визнано задовільною. Підготовка здобувачів освіти до підсумкової атестації триває. Також, продовжується профорієнтаційна робота серед випускників інституту щодо вступу за другим магістерським рівнем вищої освіти до університету.

При розгляді другого питання порядку денного про стан підготовки до проведення практик за освітніми програмами спеціальностей кафедр інституту у поточному навчальному семестрі було визнано задовільним. З метою підвищення ефективності підготовки здобувачів освіти та їх відповідності сучасним вимогам роботодавців було прийняте рішення щодо перегляду та розширення переліку баз практик для спеціальностей кафедр інституту на Полтавщині.

При розгляді питання «Різне» – членами вченої ради було затверджено результати проходження підвищення кваліфікації: Мацай Н.Ю. – «Інтегроване навчання з природничих дисциплін: міжнародний досвід використання технологій STEAM», «Ментальне здоров’я: освітні питання»; Кравець І.С. – «Функції та значення мікроелементів в живленні рослин».

Бажаємо членам вченої ради інституту природничих і аграрних наук подальшої плідної роботи та реалізації всіх планів!

За інформацією ННІ ПАН