Участь НН ІСГН в «EuroTrain2.0»

18 травня студентка НН ІСГН Ільницька Валерія спеціальності  014 Середня освіта (Історія, правознавство) стала учасницею заходу «EuroTrain 2.0» у м.Ірпінь, що був створений за підтримки FNF Ukraine.

Захід був присвячений питанню євроінтеграції України, яка є важливим аспектом як у соціально-економічному плані, так і в зовнішньополітичного курсу нашої країни. Для глибшого розуміння питання учасникам заходу були представлені такі поняття, як єврооптимізм та євроскептицизм, а також статистичні дані щодо настрою європейців відносно української євроінтеграції тощо.

Учасники мали змогу зануритися в актуальні питання відносин між Україною та ЄС, проаналізувати найвизначніші події в історії України та місце України в Європі. Спікерка Юлія Шайпова провела лекцію-дискусію «Шлях України до ЄС», де розкрила історичний шлях України до об’єднання з європейськими країнами.

На заході були присутні інтерактивні елементи: представники студентства різних університет, в тому числі і Навчально-наукового інституту гуманітарних наук, мали змогу представити свої думки у вигляді майбутніх реформ та проєктів, які б допомогли України на шляху євроінтеграції.

Захід «EuroTain2.0» приніс нашій представниці нові знайомства з студентами інших університетів та цікавими спікерами, багато нової та пізнавальної інформації, що є корисною для майбутнього професійного розвитку у історичній та науковій сфері.

Навчально-науковий інститут соціальних і гуманітарних наук