Дні науки

Дні науки на кафедрі реабілітації і медичної діагностики

У рамках проведення Днів науки в університеті на кафедрі реабілітації і медичної діагностики Навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” відбулась регіональна студентська конференція «Дні науки – 2024».

Під час заходу здобувачі вищої освіти за спеціальностями 227 “Терапія та реабілітація” і 224 “Технології медичної діагностики та лікування” представили доповіді з актуальних питань охорони здоров’я.

Найбільшу зацікавленість викликали доповіді Олександра Ієвлєва «Пропріоцептивна нейром’язова фасилітація у лікуванні сколіозу. Деротаційні вправи» та Марії Чередник «Бойові мистецтва як засіб фізичної терапії при хворобі Паркінсона».

Кафедра реабілітації і медичної діагностики висловлює подяку здобувачам освіти і науковим керівникам за представлені доповіді та цікаву дискусію!

За інформацією кафедри реабілітації і медичної діагностики