Лідерський потенціал жінки

17 травня у м. Мукачево відбувся тренінг «Лідерський потенціал жінки».

Представниця ЛНУ імені Тараса Шевченка Наталія МАЦАЙ, директор ННІ ПАН прийняла участь у тренінгу «Лідерський потенціал жінки» який відбувся в офлайн форматі у м. Мукачево за ініціативою освітньої програми «ЗМІСТ» та за технічної підтримки ООН Жінки в Україні  та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

У програмі тренінгу було  заплановано опрацювання питань функції сучасного менеджменту та його особливості впровадження на практиці, використання методів генерації ідей «Трьох Стільців» Уолта Діснея, «5 ЧОМУ?» для вирішення проблем, основи інструментарію отримання позитивного досвіду з помилок та багато іншого про те, як лідеркам досягати максимальної результативності своєї діяльності.

Захід проходив в неймовірно теплій та дружній атмосфері. Учасницям було запропоновано час для навчання та час для знайомства та обміну інформацією про їх діяльність. Спікеркою заходу виступила Тетяна Шерман, представниця Академії ДТЕК, авторка Першої Школи Емоційного інтелекту в Україні.

За інформацією Навчально-наукового інституту
природничих і аграрних наук