Гостьова лекція із залученням стейкхолдерів

На кафедрі публічної служби й управління навчальними закладами 29 травня відбулася гостьова лекція для здобувачів вищої освіти (другого) магістерського рівня зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» із залученням стейкхолдерів.

На запрошення Ольги САЄНКО, кандидата економічних наук, доцента кафедри публічної служби й управління навчальними закладами у межах освітнього компонента «Стратегічне управління» відбулася онлайн зустріч із ТУРПІТЬКОМ Віталієм Петровичем, Сільським Головою Терешківської сільської ради.

Дискусія у межах теми «Моніторинг і оцінка стратегій розвитку». Основною метою зустрічі – обмін досвідом у розробці та реалізації стратегії розвитку громади.

ТУРПІТЬКО Віталій Петрович докладно розповів як саме відбувався процес розробки стратегії, з ким з експертів співпрацювали, хто саме  входив в робочу групу, якою була комунікація з громадськістю та які інструменти подолання спротиву змінам необхідно застосовувати на етапі формування концепції стратегії.

За інформацією кафедри публічної служби
й управління навчальними закладами