Наукові здобутки студентки-економістки в НН ІБМ

Минулий тиждень приніс кафедрі економіки і маркетингу в навчально-науковому інституті бізнесу і менеджменту нові наукові здобутки.

Так, краща студентка-науковець 2024 року, на думку всіх викладачів кафедри, Борисенко Вікторія, довела, що навіть на першому курсі можна досягти значних успіхів. Тези Борисенко Вікторії англійською мовою «Post-war Reconstruction of Ukraine: Content, Preconditions and Directions» вийшли у збірнику XXVIII Міжнародних публічних студентських читань «Я голосую за мир» (науковий керівник – доктор екон. наук, проф. В. А. Чеботарьов) про зміст і передумови повоєнної відбудови України.

Також студентка отримала збірник тез Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Підприємництво, облік та фінанси: сучасний стан й перспективи повоєнного відродження», що проходила наприкінці квітня в Херсонському аграрно-економічному університеті, на якій Вікторія виступала з доповіддю «Напрями повоєнного відновлення України».

Бажаємо Вікторії подальших успіхів в навчанні і науці!

Навчально-науковий інституті бізнесу і менеджменту