Попередній захист кваліфікаційних робіт

Відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів за спеціальностями 205 Лісове господарство та 206 Садово-паркове господарство.

Здобувачі за спеціальностями 205 Лісове господарство та 206 Садово-паркове господарство представили результати своїх наукових робіт на кафедрі садово-паркового господарства та екології

На кафедрі садово-паркового господарства та екології відбувся попередній захист кваліфікаційних (бакалаврських) робіт здобувачів вищої освіти спеціальностей 205 Лісове господарство та 206 Садово-паркове господарство. Захід проходив 23 та 24 травня 2024 року у дистанційному форматі за допомогою платформи Google Meet, де кожен здобувач мав можливість представити результати своєї наукової праці перед викладачами кафедри.

Здобувачі освіти продемонстрували глибокі знання та практичні навички, набуті під час навчання, а також здатність застосовувати теоретичні знання у реальних ситуаціях у лісовому та садово-парковому господарстві. Роботи, представлені на передзахисті, охоплювали широкий спектр тем, від сталого управління лісовими ресурсами до інноваційних методів у вирощуванні садивного матеріалу та ландшафтному дизайні. Викладачі відзначили високий рівень підготовки студентів та їх здатність критично мислити та аналізувати. Попередній захист став важливим етапом на шляху до отримання бакалаврського ступеня та подальшої професійної діяльності випускників. Цей захід також став платформою для обміну думками та ідеями між студентами і викладачами, що сприяє розвитку поглиблених знань у сфері лісового та садово-паркового господарства.

Захист бакалаврських робіт відбудеться в середині червня, і здобувачі освіти вже активно готуються до цієї відповідальної події. Бажаємо всім учасникам успіхів та впевненості у своїх силах.

Кафедра садово-паркового господарства та екології