Відвідини виставки «Лубенська художня весна – 2024»

Студенти і співробітники університету відвідали Всеукраїнську виставку «Лубенська художня весна – 2024».

24 травня в залах галереї мистецтв Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького відбувся потужний захід – експозиція картин 10-тої ювілейної Всеукраїнської виставки «Лубенська художня весна – 2024», яка зараз проходить під девізом «З вірою в Перемогу України!».

Вперше цю виставку було відкрито рівно 50 років тому. Цьогоріч на ювілейній виставці було представлено 140 робіт 91 митців із різних куточків України. Картини написані в жанрах живопису та графіки, різняться розмаїтістю художнього почерку їх авторів, тематики творів, але головним штрихом виставки є сьогодення нашого часу, адже нині в нашій державі йде повномасштабна російсько-українська війна, тому одним із головних образів є саме образ українського воїна-захисника.

На виставці були присутні представники влади Лубенської громади, творча мистецька спільнота, студенти і співробітники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, громадськість.

На заході було сказано багато добрих слів, митці відзначалися подяками, нагородами, подарунками за творчі здобутки і вагомий внесок у розвиток образотворчого мистецтва України.

Художниця декоративно-прикладного мистецтва, член НСХУ Тетяна Ваценко подарувала Луганському національному університету імені Тараса Шевченка свою картину, на якій зображено портрет Великого Кобзаря, ім’я якого носить наш заклад вищої освіти. Картина для університету була вручена голові Первинної профспілкової організації Володимиру Морозу, який висловили щиру подяку художниці за її щедрий внесок у розвиток культурного життя університету і додав, що портрет займе почесне місце в університетській галереї.

Співробітники ЛНУ імені Тараса Шевченка залишили теплий відгук і слова вдячності в Книзі відгуків «Галереї мистецтв» всім організаторам пам’ятного заходу, всім творчим особистостям та їх полотнам, завдяки яким надовго зарядилися неймовірною енергетикою.

Завершилася урочиста подія, яка продемонструвала єдність присутніх, згуртованість, співпереживання за долю держави, спільним фото на згадку про таку актуальну, творчу і потужну Всеукраїнську виставку як «Лубенськахудожня весна – 2024».

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка