Профорієнтаційний візит до міста Чорноморськ

Делегація ЛНУ імені Тараса Шевченка відвідала місто Чорноморськ з метою проведення профорієнтаційних заходів.

16-17 травня в межах проведення Дня вишиванки в університеті делегація у складі голови вченої ради Віталія Курила, ректорки Олени Караман, проректора з науково-педагогічної роботи Ярослави Юрків та представників структурних підрозділів відвідала місто Чорноморськ з метою проведення профорієнтаційних заходів.

Велике національне свято, привітні мешканці, сонячна погода, Чорне море – усе це сприяло проведенню заходів у дружній, теплій атмосфері. Делегацію зустріли і супроводжували голова міської ради Василь Гуляєв, начальник управління освіти Чорноморської міської ради Андрій Ковальов, друзі і партнери університету.

Голова вченої ради Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Віталій Курило і ректорка Олена Караман взяли участь в урочистостях, присвячених Дню вишиванки, засіданні директорів закладів освіти під головуванням голови міської ради В. Гуляєва, дали інтерв’ю на місцевому телебаченні, відвідали спортивні і культурні заклади міста.

Я. Юрків, О. Куцевська, М. Кравченко, Д. Сопов завітали в усі заклади освіти Чорноморської територіальної громади.

На завершення візиту команда університету у складі В. Курило, О. Караман, Я. Юрків, О. Куцевської, М. Кравченко, Ю. Козуба, Д. Сопова взяли участь у великій прес-конференції з умов прийому до університету у 2024 року за участі органів влади, педагогічних працівників, здобувачів освіти і громадськості Чорноморської територіальної громади.

Візиту передувала ретельна підготовча робота спільно з Чорноморською міською радою, закладами освіти, здобувачами Чорноморської територіальної громади. Вагомий внесок щодо неперервної підтримки партнерських стосунків між університетом і Чорноморською територіальною громадою роблять Н. Мордовцева та О. Куцевська.

Профорієнтаційні зустрічі з різними категоріями вступників проходили в межах Угоди про співпрацю між Виконавчим комітетом Чорноморської міської ради та Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка, яка була підписана 17 травня 2023 року з метою об’єднання потенціалів і ресурсів в освітній, науковій, соціокультурній та міжнародній діяльності. Тоді ж у місті Чорноморськ було відкрито Консультаційний пункт приймальної комісії ЛНУ імені Тараса Шевченка на базі Центру позашкільної освіти працює, через який вже пройшли понад 200 абітурієнтів і тепер навчаються в університеті.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка висловлює щиру вдячність меру В. Гуляєву, начальнику управління освіти А. Ковальову, всій освітянській спільноті і учням Чорноморської територіальної громади за підтримку закладу вищої освіти в умовах воєнного стану та активну участь у розвитку освіти, науки, культури, мистецтва, спорту для збереження і повоєнного відновлення України.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка