Гостьова лекція-вебінар

Гостьова лекція-вебінар «Ефективна управлінська комунікація без конфліктів і маніпуляцій».

22 травня 2024 року на кафедрі публічної служби й управління навчальними закладами для здобувачів вищої освіти (другого) магістерського рівня зі спеціальностей 073 «Менеджмент» і 281 «Публічне управління та адміністрування» було проведено вебінар присвячений актуальній темі: «Ефективна управлінська комунікація без конфліктів і маніпуляцій».

Лектор заходу – ЮПАТІНА Ольга, психолог, арт-терапевт, бізнес-тренер, ведуча фінансової гри «Cash Flow», організатор заходів із розвитку особистісного зростання.

Організатор і модератор заходу – ВАСИНЬОВА Надія, канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри публічної служби й управління навчальними закладами.

Пані Ольга надзвичайно інформативно, в технологічному аспекті, подала актуальні питання ефективної комунікації, надала відповіді і роз’яснення на такі проблемні питання як:

• Як донести думку іншій людині, щоб тебе почули та зрозуміли?
  • Які застосовувати слова, щоб сформувати мотивацію слухачів на необхідні дії?
  • Як розпізнати та нейтралізувати маніпуляцію, зберігаючи при цьому ефективність взаємовідносин у колективі?
  • Як усвідомлено аналізувати конфлікти та запобігати конфліктним ситуаціям?
  • Як запобігти організаційним/командним конфліктам?
  • Як покращити позитивний мікроклімат та ефективно вирішувати конфлікти?
  • Як бути більш енергійним, активним та керувати емоціями?

Цінним є те, що учасники лекції змогли отримати практичні рекомендації щодо налагодження і побудови ефективних комунікацій в команді, протистоянню маніпуляціям тощо. Отримані знання та навички фахівці зможуть використовувати як в особистому житті, так і в професійній сфері.

У кінці зустрічі учасники висловили вдячність Ользі Юпатіної за цікаву й змістовну лекцію, яка мотивувала здобувачів до подальшого саморозвитку та самовдосконалення, за досвід, який є безцінним!

Дякуємо всім присутнім, зокрема за зворотній зв’язок!

З нетерпінням чекатимемо на наступні зустрічі!

За інформацією модератора зустрічі – Надіє ВАСИНЬОВОЇ,
кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри публічної служби
й управління навчальними закладами.