Вітаємо наших переможців

Вітаємо Володимира Рисєва з перемогою, Костянтина Мусієнка зі здобуттям срібної нагороди на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу та Дар’ю Русаненко, яка стала чемпіонкою Європи серед жінок.

У  Люксембурзі пройшов чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед дорослих, юніорів і юніорок (U-23), юнаків і дівчат (U-18), в якому  у складі збірної команди України взяли участь студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Здобувач вищої освіти 2 курсу  першого (бакалаврського) рівня освітньої програми «Фізична культура і спорт» Володимир РИСЄВ у ваговій категорії до 93 кг став чемпіоном. (Краматорськ, СК “КПД”).

Результат Володимира РИСЄВА:

▪ присідання – 392,5 кг  – 1 місце;
▪ жим лежачи – 307,5 кг – 2 місце;
▪ станова тяга – 327.5 кг – 1 місце;
▪ сума триборства – 1027,5 кг – 1 місце.

Тренерська бригада: Бичков Олексій, Бичкова Альона.

Здобувач вищої освіти 1 курсу другого (магістерського) рівня освітньої програми «Середня освіта. Фізична культура» Костянтин МУСІЄНКО у ваговій категорії 93 кг виборов друге місце. (м.Дружківка).

Результати Костянтина Мусієнка:

▪ присідання 390-2 місце;
▪ жим лежачи 315-1 місце;
▪ станова Тяга 315-2 місце;
▪ сума триборства 1020 кг-2 місце.

Тренер Русаненко Дарʼя, перший тренер Федоренко Сергій.

Випускниця магістратури 2024 року за  освітньою програмою «Середня освіта. Фізична культура» РУСАНЕНКО Дарʼя у ваговій категорія до 84 кг стала чемпіонкою Європи серед жінок.

Результати Дар’ї Русаненко:

▪ присідання 278,5 кг – 2 місце;

Рекорд:

▪ жим лежачи 155 кг – 2 місце;
▪ станова тяга 220 кг – 2 місце;

Сума триборства 653,5 кг – 1 місце.

Тренер: Мусієнко Костянтин, перший Федоренко Сергій.

Вітаємо спортсменів і тренерів з перемогами

Українці – нація переможців

Навчально-науковий інститут охорони здоров’я і спорту