Участь у Дні відкритих дверей Президентського замку в Латвії

Гарант освітньої програми «Соціологія» к.соц.н., доцент кафедри філософії та соціології доєдналась до Дня відкритих дверей Президентського замку в Латвії.

Один раз на рік Президентський замок та Сейм відкриває свої двері для зустрічей з освітянами, громадськими діячами та активістами. Завдяки запрошенню Латвійського університету Катерина змогла доєднатись до цього заходу та зустрітись з президентом Латвійської республіки. Під час заходу Катерина Котеленець з колегами відвідала Рижський замок та Сейм Латвійської республіки.

Під час відвідування Ризького замку Катерина з колегами змогли оглянути всі представницькі зали замку: Гербовий зал, Білий зал, Посольський зал та Святковий зал, а також парадний вестибюль та сходи, Ризький салон, кімнату Доротеї та робочий кабінет першого президента Латвійської держави Яніса Чаксте, а також Зал подарунків, де виставлені усі найвищі державні нагороди Латвії. Перед візитом на балконі замку Президент Латвійської республіки Едгарс Рінкевичс привітав делегацію та спустився до входу для спілкування, під час якого Катерина подякувала за підтримку України та українського народу під час війни.

Під час відвідування Сейму делегація змогла ознайомитись з роботою Сейму та оглянути  фотовиставки «Латвія в НАТО: парламентський шлях» розповідає про роль парламенту на шляху Латвії до членства у найпотужнішому військовому альянсі світу. Виставка супроводжуватиметься створеними парламентом відеосюжетами – спогадами політиків та громадських діячів того часу про наш шлях до ЄС та НАТО.

Цей візит був корисний задля зміцнення міжнародних звʼязків і кращого розуміння інтерграційних процесів в ЄС.