Відкрита лекція

21 травня у НН ІМІТ, на кафедрі інформаційних технологій та систем відбулася відкрита лекція для здобувачів освіти та викладачів за темою «Сучасні вимоги до інженерів в розробці IoT пристроїв та інших вбудованих систем».

Організатором зустрічі  була компанія – стейкхолдер EKTOS UKRAINE. лектори: технічний лідер з 10 річним досвідом в комерційної розробці Сергій Маковецький та рекрутер Ольга Соколовська.

Компанія EKTOS (Данія-Україна) – надійний і ефективний партнер у постачанні передової електроніки на ринок, яка надає повні рішення, що охоплюють розробку, тестування та виробництво електроніки. EKTOS — це роботодавець із рівними можливостями, який цінує всіх працівників на основі їх ефективності на відповідних посадах. Сама з цих позицій відбулося знайомство студентів з представниками компанії.

На зустрічі слухачі познайомилися з історією створення EKTOS, її місією. Різноманітний спектр сфери діяльності компанії (сільське господарство, енергетика, оборонна діяльність, клімат в приміщенні, ІоТ, техніка світлодіодного освітлення, медичні технології тощо) надає широкі можливості працевлаштування. Тому саме цьому питанню було присвячено багато уваги. Ольга Соколовська розповила про вимоги до кандидатів та можливості, які надає компанія своїм  співробітникам.

Наприкінці лекції лектори відповіли на запитання здобувачів та викладачів.  Багато питань торкалося технологічних аспектів виготовлення продукції компанії, що свідчить про високу зацікавленість даною тематикою з боку здобувачів освітою.

Кафедра інформаційних технологій та систем