Всеукраїнська конференція за міжнародною участю

16-17 травня кафедра соціальної педагогіки ЛНУ імені Тараса Шевченка» виступила співорганізатором проведення Всеукраїнської конференції за міжнародною участю.

Всеукраїнська конференція «Згуртованість суспільства в умовах воєнного стану: актуальність, виклики та шляхи їх подолання», яка відбулася на базі Криворізького державного педагогічного університету.

Метою конференції стало визначення та пошук шляхів вирішення проблем забезпечення соціальної згуртованості в країні; обмін досвідом, виявлення кращих правових, економічних, організаційних, соціальних, педагогічних практик, технологій та форм роботи, які довели свою ефективність; напрацювання відповідних рекомендацій для удосконалення соціальної сфери країни як важливої складової забезпечення процесу згуртованості суспільства в умовах воєнного стану в Україні, створення наукового простору з проблеми згуртованості.

Від ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» з вітальним словом на відкритті конференції виступила директор інституту педагогіки і психології Єпіхіна Марина Анатоліївна, а модератором заходу виступила професор кафедри соціальної педагогіки Трубавіна Ірина Миколаївна.

Учасниками та доповідачами на пленарному та секційному засіданнях від ЛНУ імені Тараса Шевченка стали викладачі кафедри соціальної педагогіки та здобувачі освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти спеціальності 231 «Соціальна робота» за освітньою програмою «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія».

За результатами роботи конференції учасники отримали сертифікати, а також мали можливість опублікувати тези доповідей, наукові статті у фаховому виданні, або стати співавторами методичних рекомендацій, колективної монографії з теми конференції.

За інформацією НН ІПП