Підсумки виробничої практики майбутніх бакалаврів з екології

На кафедрі садово-паркового господарства та екології відбувся захист звітів з виробничої практики екологів

Виробнича практика здобувачів бакалаврів за спеціальністю 101 Екологія – це невід’ємна складова частина освітньої програми підготовки, обов’язкова ланка підготовки висококваліфікованих фахівців, забезпечення їхньої конкурентоспроможності й можливості працевлаштування на вітчизняному та європейському ринках праці. За час проходження практики впродовж 6 тижнів, здобувачі опановували фахові вміння і навички, необхідні для набуття професійних компетентностей еколога.

Базою практики було обрано підприємство ТОВ НВК «ЕКОПАРК». Під час захисту практики здобувачі поділилися своїми здобутками та враженнями, які вони отримали під час роботи в колективі, а також труднощами, з якими довелось зустрітися та шляхи їх подолання. Практиканти ознайомилися з базою практики – екологічними аспектами роботи установи, організацією природоохоронної діяльності, роботи відділів, лабораторій, фахівців; ознайомилися з напрямами наукової діяльності ТОВ НВК «ЕКОПАРК»; вивчили методи та обладнання для спостереження за станом навколишнього природного середовища; виконали завдання; оформили на надали звітні документи з практики. За підсумками виробничої практики здобувачі вдало захистили результати своєї праці та отримали позитивні оцінки.

Дякуємо нашим партнерам –ТОВ НВК «ЕКОПАРК», за співпрацю у підготовці фахівців-екологів!

Кафедра садово-паркового господарства та екології