Вишиванка єднає

НН ІПАН долучився до серії заходів під гаслом «Вишиваємо Перемогу».

Студенсько-викладацький колектив НН Інституту природничих і аграрних наук прийняв участь у серії заходів під гаслом «Вишиваємо Перемогу». Такими традиційними заходами в університеті вже багато років є «Веселкою сплелися кольори», «Найкрасивіша Українка», «Моя родина у вишиванці», «Мій дім у вишиванці» та ін.

Вишиванка – символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, національної гордості, порядності, чесності, любові, святковості, наш український оберіг. Сьогодні вишиванка є символом українця і України у всьому світі. Вишиті сорочки та традиції їх вишивки передають із покоління в покоління, з роду в рід, бережуть як реліквії. І сьогодні, вишиванка є оберегом, яскравим символом долі народу, залишається українською святинею, яка символізує любов, життя та єдність.

За багаторічною традицією до Дня вишиванки в НН ІПАН було створено український куточок під гаслом «Мій дім у вишиванці». Для прикрашення директорату було використано автентичні посуд та рушники які вишиті й зберігаються у родинах співробітників, вишита картина – подарунок дня народження інституту від  випускниці Анни Щепанськоі, тощо.

Відвідати експозицію до Дня вишиванки в директораті завітали заступники директорів із соціально-гуманітарної роботи, провідні викладачі та співробітники відокремленого структурного підрозділу «Брянківський фаховий коледж». Всіх відвідувачів співробітники директорату гостинно пригощали смаколиками та узваром. Серед різноманіття ідей створення національних куточків у директоратах локацій було визнано український куточок природничників найкращим. Дякуємо колегам за високу оцінку.

Продовження урочистостей до Дня вишиванки відбулося на центральній площі міста Миргород, де колектив інституту прийняв участь у благодійній виставці-продажу під керівництвом колективу Будинку культури міста. На виставці інститут представив роботи викладачів, студентів та співробітників. Родзинкою експозиції інституту стало представлення вишитих картин Світлани Михайлівни Лазебної, місцевої народної майстрині-вишивальниці,учасниці Гуртка «Чарівниця», що діє при музеї Д. Гурамішвілі з 2014 року.

Колектив інституту щиро дякує колективу університету, Миргородській громаді за спільну натхненну підготовку заходів та неймовірні емоції.

Вишиваємо Перемогу разом!

За інформацією НН ІПАН