Всесвітній день вишиванки у НН ІМІТ

НН ІМІТ відзначив Всесвітній день вишиванки долучившись до благодійного ярмарку.

16 травня 2024 року, традиційно у третій четвер травня, Навчально-науковий інститут математики та інформаційних технологій відзначив Всесвітній день вишиванки, долучившись до благодійного ярмарку.

Центр міста Миргород замайорів барвистим різноманіттям українського одягу. Містяни дістали з шаф національне вбрання і в знак єдності зібралися у «Серці Миргорода», аби долучитися до благодійної акції для допомоги ЗСУ.

Опівдні миргородські майстри розгорнули біля міського будинку культури ярмарок виробів ручної роботи, аби зібрати кошти для підтримки української армії.

Приваблювали своєю вишуканістю гердани, сумочки та прикраси з бісеру, які люб’язно презентувала дружина директора НН ІМІТ Альона Могильна.

Навчально-науковий інститут математики
та інформаційних технологій