Народжені у вишиванці

В Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка є гарна традиція – акція «Народжені у вишиванці».

Ця традиція в закладі вищої освіти почалася з 2014 року. В цьому році акцію теж продовжили.

Дітям викладачів, співробітників та студентів, які народились у 2024 році було вручено маленькі вишиваночки.

В ЛНУ імені Тараса Шевченка в цьому навчальному році народилося дві дівчинки і два хлопчики, а саме:

Єсенія – тато Володимир Мороз;

Матвій – тато Артур Молдаванов;

Тимур – тато Ростислав Підпалий;

Ярослава – Аня Бугайова.

Ці вишивані сорочки, які від університету вручав щасливим батькам голова Первинної профспілкової організації Володимир Мороз, – це той непереможний код українців, в тому числі і в цій великій війні проти рашистів.

Бажаємо новонародженим та їх батькам міцного здоров’я, щасливої долі та найскорішої перемоги. А вона неодмінно буде!

Слава Україні! Героям слава!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка