«Сучасні виклики соціальної роботи»

14 травня продовжив свою роботу Всеукраїнський вебінар «Сучасні виклики соціальної роботи», організований зусиллями двох кафедр.

Захід було ініційовано кафедрою соціальної педагогіки ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи Криворізького державного педагогічного університету.

Зустріч була присвячена темі: «Кейс менеджмент як соціальна технологія». Спікером виступила старша фахівчиня з навчання з соціальних питань мобільної групи БФ «Право на захист», викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Житомирської філії ЗВО Київський інститут бізнесу та технологій Валентина Присяжнюк.

У заході взяли участь 120 представників з різних закладів соціальної сфери, викладачі та здобувачі освіти закладів вищої освіти різних регіонів України.

Під час зустрічі учасники мали можливість оговорити «Міфи та факти про кейс менеджмент / ведення випадку»; уточнити сутність поняття «Соціальна технологія»; визначити технологію кейс-менеджменту (ведення випадку) і принципи, рівні та суб’єкти надання соціальної послуги; проаналізувати структуру індивідуального плану (профілактичної програми) тощо.

Кафедра соціальної педагогіки висловлює подяку спікерці Валентині Присяжнюк за професійну та структуровану лекцію щодо застосування технології кейс-менеджменту в соціальній роботі.

За інформацією НН ІПП