Oxford ELTOC Conference

Участь викладачів кафедри романо-германської філології в Oxford ELTOC Conference.

Науково-педагогічні працівники кафедри романо-германської філології ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» долучилися до активної участі в триденній щорічній міжнародній онлайн-конференції «ELTOC-2024 (English Language Teaching Online Conference), яка відбулася з 25 квітня по 27 квітня 2024 року. Ініціаторами проведення наукової події виступили науковці Оксфордського університету. Упродовж трьох робочих днів досвідчені викладачі з різних куточків світу провели 9 вебінарів, присвячених різним аспектам  викладання іноземних мов.

Учасники конференції обговорили важливі елементи процесу навчання англійської мови: розвиток сучасних комунікативних навичок, технології та креативність, як розмовна граматика робить спілкування більш динамічним та цікавим та інші питання. Один з вебінарів був присвячений наданню студентам можливостей для успішного складання іспитів. Дуже корисним став вебінар, де обговорили особливості формуванню навичок перехідного періоду у вищій освіті.

Тема іншого вебінара була присвячена вивченню міжкультурної компетентності та громадянства через проєкти. Спікери ділилися практичними порадами стосовно заохочення студентів до вивчення англійської мови, удосконаленню навичок вимови в глобальному класі англійської мови, розмовної практики, читання та письма.

Регулярна участь  викладачів кафедри у таких інтерактивних вебінарах сприяє ознайомленню викладачів с сучасними, інноваційними підходами до викладання іноземних мов у закладах вищої освіти, удосконаленню своїх практичних навичок.

Кафедра романо-германської філології,
Інформаційний центр навчально-наукового
інституту філології і журналістики.