Відкрита Міжнародна конференція з коучингу

Відбулася відкрита Міжнародна конференція з коучингу

11 травня 2024 року викладачі та здобувачі освіти кафедри соціальної педагогіки навчально-наукового інституту педагогіки і психології ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» мали змогу підвищити свою професійну компетентність та взяли участь у Відкритій Міжнародній конференції «Коучинг за часів невизначеності: стійкість, кар’єрні, життєві зміни та інновації».

Одним з організаторів конференції стала дійсний член Міжнародної коучингової організації SCF, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки Сьомкіна Інна Сергіївна.

Спікерами заходу виступили: Майлз Дауні – визнаний коуч Королівського двору, один із впливових коучів та провідців бізнес-коучингу в Європі; Марша Рейнольдс – перша з жінок-коучів, колишній президент Міжнародної федерації коучингу (ICF), входить до топ-5 світових коучів; Девід Клаттербак – співзасновник Європейської Ради з коучингу та менторства (EMCC), автор 75 книг, з яких 20 присвячено коучингу та менторству та багато інших видатних експертів.

Захід тривав майже 10 годин. Учасники отримали можливість взяти участь у 6 майстер-класах від світових експертів, кожен тривалістю 1 година з можливістю ставити запитання безпосередньо спікерам. А також взяли участь у панельній дискусії на тему ролі цифрових технологій у розвитку коучингу.

За результати учасники отримали сертифікати від Academy WPG CEO, MCC ICF.

Дякуємо Інні Сергіївні за цікавий та інформативний захід.

За інформацією ІПП