Засідання кафедри публічної служби й управління навчальними закладами

10.05.2024 р. відбулося засідання кафедри публічної служби й управління навчальними закладами

10 травня 2024 р. відбулося засідання кафедри публічної служби й управління навчальними закладами навчально-наукового інституту публічного управління і післядипломної освіти.

Серед найважливіших питань розглядалися звіти про науково-педагогічну діяльність викладачів, у яких закінчується термін контракту. У результаті обговорення відкритим голосуванням затверджено звіти та надано рекомендацію до участі в конкурсі на заміщення вакантних посад кандидату педагогічних наук, доценту кафедри Васиньовій Н.С., кандидату педагогічних наук, доценту кафедри Птахіній О.М., кандидату економічних наук, доценту кафедри Саєнко О.О., кандидату педагогічних наук, доценту кафедри Іванову Є.В.

У наступному питанні порядку денного розглянуто результати проведення І Всеукраїнських педагогічних читань пам’яті Є.М. Хрикова «Контексти творчості Євгена Миколайовича Хрикова: актуальні проблеми освітнього та публічного менеджменту». Доцент Євген Іванов доповів, що 03.04.2024 в межах проведення Днів науки був проведений цей захід, до якого залучилися науковці із різних куточків України. За результатами читань підготовлено збірник тез.

Про результати проведення 25 квітня 2024 року ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інтеграція науки та практики управління в умовах соціокультурних трансформацій» доповіла доцент Надія Васиньова. Географічно захід охопив біля 10 міст України, участь взяли дослідники зі Словаччини, Польщі, Австрії, Чорногорії та зібрав понад 200 учасників із різних регіонів України і зарубіжжя. Конференція стала платформою для обговорення актуальних і важливих питань публічного управління, управління закладами освіти, розробки стратегій, спрямованих на відновлення та розвиток України після війни, підкреслюючи роль науки, освіти та міжнародної співпраці в цьому процесі.

Збірники за матеріалами І Всеукраїнських педагогічних читань пам’яті Є.М. Хрикова «Контексти творчості Євгена Миколайовича Хрикова: актуальні проблеми освітнього та публічного менеджменту» та  ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інтеграція науки та практики управління в умовах соціокультурних трансформацій» рекомендовано до друку.

Серед наступних питань розглянуто Звіт про роботу наукового гуртка «Пошук» у 2023-2024 навч.р. Керівник гуртка, доцент Євген Іванов доповів, що засідання гуртка здійснювалися відповідно до плану роботи, крім цього були проведені позачергові засідання, до роботи залучалися всі штатні науково-педагогічні працівники, аспіранти кафедри та здобувачі вищої освіти за другим (магістерським) рівнем.

Серед важливих питань також підіймалася проблема формування контингенту магістратур на 2024-2025 н.р. Директор авчально-наукового інституту публічного управління і післядипломної освіти, професор Володимир Заблоцький окреслив стан проведення вступної компанії до магістратур, підкреслив проблемні питання. Завідувача кафедри, професор Тетяна Сич визначила напрямами діяльності щодо забезпечення формування контингенту магістратур на 2024-2025 навч.р.

Тримаємо освітній фронт!

За інформацією кафедри публічної служби й
управління навчальними закладами