Захист курсових робіт на кафедрі романо-германської філології

Захист курсової роботи ‒ це завершальний етап курсу, під час якого здобувачі презентують результати своїх досліджень.

Здобувачі четвертого курсу всіх спеціальностей «Середня освіта. Мова і література (англійська)», «Середня освіта. Мова і література (німецька, англійська)», «Середня освіта. Мова і література (французька, англійська)» та «Середня освіта. Мова і література (іспанська, англійська)» нещодавно захистили свої курсові роботи з іноземної мови та методики її викладання на кафедрі романо-германської філології (наукові керівники: доценти кафедри Н.Ф. Хайруліна, О.Є. Юніна, Л.В. Шаповалова, ст.викл. О.Г. Бледнова, викл. Є.М. Харковський). Здобувачі продемонстрували свої академічні досягнення та практичні навички у сфері теорії іноземної мови та методики її викладання.

Здобувачі підготували презентації та доповіді, у яких були представлені результати досліджень, педагогічні підходи та інноваційні методи викладання.  Теми, що досліджувалися здобувачами охоплювали різні філологічні та методологічні аспекти англійської, французької, німецької та іспанської мов.

Протягом всього дослідницького процесу студенти отримували настанови, зворотний зв’язок та підтримку від своїх наукових керівників. Керівники грали ключову роль у консультації здобувачів, у формулюванні дослідницьких питань, проведенні огляду літератури, розробці методології та аналізу даних.

Успішний захист курсових робіт підкреслює відданість, наукову здатність та професійну компетентність здобувачів. Плідна співпраця між студентами та науковими керівниками відображає зобов’язання до розвитку педагогічних знань та підвищення рівня викладання англійської мови.

Кафедра романо-германської філології,
Інформаційний центр навчально-наукового