Дні науки в НН ІОЗіС

У навчально-науковому інституті охорони здоров’я і спорту пройшли Дні науки.

7 травня 2024 року на кафедрі олімпійського та професійного спорту  навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту Державного закладу “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” пройшла V Регіональна студентська науково-практична інтернет-конференція «Фізична культура і спорт: сучасні аспекти та  тенденції розвитку».

Для участі  у конференції були запрошені здобувачі усіх рівнів вищої освіти.

Урочисте відкриття конференції та пленарне засідання відбулося в онлайн форматі.

З привітальним словом до присутніх звернулися директор навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту  Олександр ДУБОВОЙ, завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту Тетяна ПОЛУЛЯЩЕНКО та завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання Олена ОТРАВЕНКО.

Спікером пленарного  засідання була  секретар конференції, доктор філософії, доцент кафедри олімпійського і професійного спорту Олена ШИНКАРЬОВА.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. 1. Удосконалення тренувального процесу юних спортсменів та спортсменів високої кваліфікації за видами спорту.
  2. 2. Інноваційні підходи щодо удосконалення процесу професійної підготовки майбутніх фахівців фізичного виховання і спорту.
  3. 3. Актуальні аспекти олімпійського, паралімпійського та професійного спорту.
  4. 4. Медико-біологічні та психолого-педагогічні аспекти збереження здоров’я людини.
  5. 5. Теоретико-методологічні аспекти фітнесу та рекреації.

За підсумками роботи конференції планується видання збірника тез здобувачів освіти.

Дякуємо організаторам і учасникам конференції за плідну роботу.

Навчально-науковий інститут охорони здоров’я і спорту