Вебінар «Криптомапа світу»

Здобувачі освіти та викладачі кафедри фінансів, обліку та банківської справи НН ІБМ долучилися до вебінару «Криптомапа світу».

7 травня здобувачі освіти та викладачі кафедри фінансів, обліку та банківської справи ННІ бізнесу та менеджменту мали можливість долучитися до вебінару на тему: «Криптомапа світу» від Никитенка Дмитра (Crypto Lawyer). Під час заходу відбулася плідна онлайн дискусія про ключові юрисдикції та їхні тенденції у різних частинах світу, зокрема в Європі, Азії та Океанії, Америці та офшорах (Коста-Ріка, Сейшели, Каймани, Багами). Учасники отримали детальний огляд ринкового клімату в таких країнах як Естонія, Польща, США, Канада та інші. Обговорили також ситуацію в офшорних зонах, таких як Каймани та Багами.

Вебінар включив розгляд важливих питань безпеки та прозорості, які суттєво впливають на міжнародне інвестування та юридичну практику. Значна увага була приділена змінам у законодавстві, які впроваджуються в різних країнах, що є критичним для забезпечення дотримання міжнародних стандартів. Підкреслено важливість адаптації бізнес-моделей до глобальних регулятивних тенденцій. Вебінар забезпечив платформу для мережевого взаємодії серед професіоналів, що сприяло подальшому розвитку міжнародних партнерських відносин.

Окрім основних тем, лектор також звернув увагу на роль криптовалют у міжнародному фінансовому ландшафті. Було обговорено їх вплив на традиційні банківські системи та можливості, які вони відкривають для глобальних трансакцій. Значна увага була приділена юридичним аспектам регулювання криптовалют в різних країнах, що є критично важливим для інвесторів та фінансових інституцій.

Кожен учасник мав змогу задати питання та отримати змістовні відповіді, що збагатили їхнє розуміння обговорюваних тем. Вебінар забезпечив слухачам глибоке розуміння глобальних тенденцій та регулятивних вимог у сфері юрисдикцій, що є критично важливим для міжнародної фінансової діяльності.

Знання про законодавчі рамки різних країн допомагає майбутнім фінансистам розуміти ризики та можливості, пов’язані з міжнародними інвестиціями та бізнес-операціями. Освіта в цій сфері підвищує конкурентоспроможність здобувачів освіти на ринку праці, оскільки знання основ міжнародного права є вимогою багатьох роботодавців. Вивчення динаміки офшорних та інших специфічних юрисдикцій готує здобувачів освіти до складних завдань управління портфелями та стратегічного планування.

Вебінар також сприяє мережевій взаємодії між здобувачами та професіоналами галузі, відкриваючи двері для майбутніх професійних можливостей та співпраць.

Захід надав важливі інсайти про поточний стан та можливості для бізнесу і юридичної практики в цих регіонах. Вдячні спікеру і учасникам за активну участь та обмін знаннями!

Колектив ННІ бізнесу та менеджменту висловлює слова вдячності BCA – спеціалізованій освітній платформі за унікальну можливість долучитися до цікавого та корисного заходу.

За інформацією НН ІБМ