День Європи в НН ІФіЖ

У навчально-наукового інституту філології і журналістики до Дня Європи влаштували низку заходів.

До Дня Європи кафедра романо-германської філології навчально-наукового інституту філології і журналістики ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» влаштувала низку заходів, які пройшли у навчальному закладі з великим успіхом. Студенти та викладачі збиралися у мовні групи, щоб відзначити цей особливий день, присвячений єдності та культурному розмаїттю Європи. Заходу передувала серія цікавих презентацій, де студенти розповідали про культурні особливості різних країн Європи, показували традиційні танці та музику.

Не лише активна участь студентів зробила захід до Дня Європи таким вдалим, але й привітна та дружня атмосфера, яка панувала протягом усієї низки заходів. Студенти були заохочені до активної взаємодії та обміну ідеями, що створило сприятливу платформу для розуміння та сприяло зміцненню міжкультурних зв’язків.

Кафедра романо-германської філології досягла своєї мети – відзначити День Європи, відзначити багатство та різноманітність європейських культур, а також надихнути студентів на подальше вивчення мов та вивчення культур Європи.

Захід до Дня Європи став чудовим приводом для спільного святкування, навчання та взаємного розуміння, що підкреслює важливість міжкультурного діалогу та співпраці в сучасному світі.

Кафедра романо-германської філології,
Інформаційний центр навчально-наукового